KONTAKT

ADRES

MEDIA

Designed by Photo & Design

Copyright © 2017-2023 Magdalena Malinowska

15 listopada 2022
25 kwietnia 2022
08 marca 2022
13 stycznia 2022

Inne nieruchomości

02 listopada 2021
22 marca 2021

Inne artykuły

Dziś chciałabym się podzielić wrażeniami odnośnie produktów Kaldewei i Emco.

Emco - producent z niemieckiego miasta Lingen, ma w swojej ofercie wysokiej jakości meble oraz akcesoria łazienkowe, a nawet maty wejściowe.

Dziś o tym co mnie wyjątkowo zainteresowało, a mianowicie o modułowych akcesoriach łazienkowych.

Poniżej schowek na papier toaletowy i szczotkę wc montowany w ścianie. Do wyboru mamy czarne oraz białe szkło, a także możliwość naklejenia własnej płytki/ grafiki czy lustra.

 

 

W ofercie również inne konfiguracje schowków wc, a także schowków kosmetycznych, z koszem na śmieci czy podajnikiem chusteczek higienicznych, a także system, którego elementy możemy dowolnie modyfikować - dodawać i przesuwać. Na relingu o długości do 1 m możemy zamocować dozownik na mydło w płynie bądź w kostce, z pięknymi szklanymi elementami,  a także szklankę na szczoteczki, wieszak na ręczniki czy inne potrzebne akcesoria w zależności od miejsca montażu.

Całość wygląda bardzo elegancko i nie zajmuje dużo tak cennego, zwłaszcza w małej łazience miejsca.

 

 

 

W ofercie również proste lusterka z 3 i 7 krotnym powiększeniem, które możemy zamocować na ścianie lub zakupić w wersji stojącej.

 

 

Producent oferuje również system LOFT w kolorze czarnym.

 

 

Kaldewei jest producentem stalowych wanien, umywalek i brodzików. Firma ze 100-letnią tradycją, gdzie wszystkie produkty wytwarzane są w niemieckim mieście Ahlen, z tych samych jakościowo materiałów niezależnie od grupy cenowej finalnego produktu.

Na uwagę zasługuję naturalność użytych surowców - stal oraz szkliwo oraz wysoka wytrzymałość szkliwa na uderzenia, otarcia i działanie środków chemicznych potwierdzone 30-letnią gwarancją producenta. Producent gwarantuje również iż kolor nie ulegnie przebarwieniu przez ten okres.

Dla mnie osobiście niezwykle przekonujący był test z upuszczaniem ciężkiej kuli z kilkudziesięciu centymetrów na leżący brodzik, kula swym ciężarem poczyniła wgniecenie w stali, co jest zjawiskiem naturalnym, natomiast na emalii nie dało się zauważyć żadnego odprysku czy uszkodzenia.

Kolejnym niewątpliwym atutem jest możliwość dobrania identycznego odcienia bieli umywalki i  wanny, co przy wannach akrylowych jest niemożliwością. Ranty tych stalowych mis dzięki zastosowanemu tworzywu są duże cieńsze niż w przypadku mis ceramicznych. W wannie możemy zastosować system nagłośnienia z modułem bluetooth aby podczas kąpieli słuchać ulubionej muzyki. 

 

 

06 czerwca 2020

Kaldewei i Emco czyli niemiecka jakość

Kontakt

Artykuły

Projekty

Oferta

O mnie

Strona główna