KONTAKT

ADRES

MEDIA

Designed by Photo & Design

Copyright © 2017-2021 Magdalena Malinowska

25 kwietnia 2022
08 marca 2022
13 stycznia 2022
15 listopada 2021
02 listopada 2021

Inne nieruchomości

02 listopada 2021
22 marca 2021

Inne artykuły

Podczas wykonywania jednego z ostatnich projektów - projektu gabinetu, nasunęła mi się myśl o napisaniu artykułu dotyczącego krzeseł biurowych. Jak często kupujemy go zupełnie nieświadomie, kierując się ceną lub ciekawym wzorem, a to mebel w którym my i nasze dzieci spędzamy większość czasu, podczas pracy czy nauki. Nie będzie szczególnym odkryciem, jeśli napiszę o zależnościach między siedzącym trybem życia a problemami zdrowotnymi z kręgosłupem… zresztą nie jestem ortopedą aby się nad tym rozpisywać, jest to coś o czym każdy wie. Grunt to uświadomić to sobie i pamiętać, także podczas zakupu krzesła biurowego.

Krzesło powinno być wygodne, dobrze wyprofilowane, prawidłowo podtrzymywać nasz kręgosłup. Podczas licznych targów, kiedy poznaję ofertę producentów moją uwagę już dawno zwrócił polski producent- firma Entelo.

Krzesła ich produkcji są specjalnie wyprofilowane, kręgosłup jest odpowiednio podtrzymywany, nie męczy się a my możemy wydajniej pracować. Jest to szczególnie ważne w przypadku dorastających dzieci, które rosną i się rozwijają.

Krzesła Entelo są polecane przez Instytut Matki i Dziecka a także sprawdzone przez Instytut Medycyny Pracy.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt iż krzesła te zostały zaprojektowane przez zespół naukowców z dziedziny ortopedii, ergonomii, fizjoterapii i biomechaniki.

Krzesło takie dobieramy do wzrostu użytkownika, daje to gwarancje optymalnego wyprofilowania, możemy dobrać również wysokość kolumny- standardową albo wydłużoną, aby zapewnić nawet najmniejszemu dziecku wygodną pracę przy biurku. Jest naprawdę spora możliwość regulacji wysokości siedziska przy wydłużonej kolumnie.

W tym konkretnym projekcie wybór padł na model - Vero Eko Office Plus chrom – czarny. Jest to elegancki fotel, który mimo swoich ortopedycznych wartości nie traci nic na wyglądzie.

 

http://www.entelo.pl/pl/sklep/krzesla-biurowe-1/krzesla-konferencyjne/vero-eko-office-plus-chrom-czarny

 

 

Producent posiada duży wybór wzorów i kolorów, które można jeszcze delikatnie spersonalizować - estetyka tutaj idzie w parze z funkcjonalnością. Osobiście posiadam dwa modele   Więcej informacji można uzyskać na stronie producenta tutaj >>

 

 

05 lipca 2019

Dobre krzesło

Kontakt

Artykuły

Projekty

Oferta

O mnie

Strona główna