Strona główna

O mnie

Oferta

Projekty

Artykuły

Kontakt

Dobre krzesło

05 lipca 2019

Podczas wykonywania jednego z ostatnich projektów - projektu gabinetu, nasunęła mi się myśl o napisaniu artykułu dotyczącego krzeseł biurowych. Jak często kupujemy go zupełnie nieświadomie, kierując się ceną lub ciekawym wzorem, a to mebel w którym my i nasze dzieci spędzamy większość czasu, podczas pracy czy nauki. Nie będzie szczególnym odkryciem, jeśli napiszę o zależnościach między siedzącym trybem życia a problemami zdrowotnymi z kręgosłupem… zresztą nie jestem ortopedą aby się nad tym rozpisywać, jest to coś o czym każdy wie. Grunt to uświadomić to sobie i pamiętać, także podczas zakupu krzesła biurowego.

Krzesło powinno być wygodne, dobrze wyprofilowane, prawidłowo podtrzymywać nasz kręgosłup. Podczas licznych targów, kiedy poznaję ofertę producentów moją uwagę już dawno zwrócił polski producent- firma Entelo.

Krzesła ich produkcji są specjalnie wyprofilowane, kręgosłup jest odpowiednio podtrzymywany, nie męczy się a my możemy wydajniej pracować. Jest to szczególnie ważne w przypadku dorastających dzieci, które rosną i się rozwijają.

Krzesła Entelo są polecane przez Instytut Matki i Dziecka a także sprawdzone przez Instytut Medycyny Pracy.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt iż krzesła te zostały zaprojektowane przez zespół naukowców z dziedziny ortopedii, ergonomii, fizjoterapii i biomechaniki.

Krzesło takie dobieramy do wzrostu użytkownika, daje to gwarancje optymalnego wyprofilowania, możemy dobrać również wysokość kolumny- standardową albo wydłużoną, aby zapewnić nawet najmniejszemu dziecku wygodną pracę przy biurku. Jest naprawdę spora możliwość regulacji wysokości siedziska przy wydłużonej kolumnie.

W tym konkretnym projekcie wybór padł na model - Vero Eko Office Plus chrom – czarny. Jest to elegancki fotel, który mimo swoich ortopedycznych wartości nie traci nic na wyglądzie.

 

http://www.entelo.pl/pl/sklep/krzesla-biurowe-1/krzesla-konferencyjne/vero-eko-office-plus-chrom-czarny

 

 

Producent posiada duży wybór wzorów i kolorów, które można jeszcze delikatnie spersonalizować - estetyka tutaj idzie w parze z funkcjonalnością. Osobiście posiadam dwa modele   Więcej informacji można uzyskać na stronie producenta tutaj >>

 

 

Inne artykuły

02 listopada 2021
22 marca 2021

Inne nieruchomości

04 kwietnia 2024
04 kwietnia 2024
05 marca 2024

Copyright © 2017-2024 Magdalena Malinowska

Designed by Photo & Design

MEDIA

ADRES

KONTAKT